Η πρωτοβουλία της Τράπεζας Χρώματος ταξιδεύει σε όλη την Ελλάδα! Άλλα 4 νοσοκομεία της Δυτικής Ελλάδας παρέλαβαν Vitex with Vairo με σκοπό την θωράκιση και αναβάθμιση των χώρων τους με σκοπό πάντα την προστασία των ασθενών αλλά και του προσωπικού των νοσοκομείων αυτών!
Οι χρωμοδότες ΣΠΑΘΗ Ε.ΕΛΕΝΗ και ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ παρέδωσαν τα χρώματα που συγκεντρώθηκαν στο Νομαρχιακό Γενικό Νοσοκομείο Καλαβρύτων.
![χρώματα τοίχου](https://www.vitex.gr/wp-content/uploads/2022/09/ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ-933x1024.jpg)
Οι χρωμοδότες ΚΟΚΚΑΛΗΣ Σ. ΚΑΙ ΥΙΟΣ Ε.Ε, ΣΚΙΑΔΑΣ ΙΩΑΝ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ και ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΝΙΚ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ παρέδωσαν τα χρώματα στο Γενικό Νοσοκομείο Αγρινίου.
![χρώματα τοίχου](https://www.vitex.gr/wp-content/uploads/2022/09/12.09.2022-1024x683.jpg)
Ο χρωμoδότης ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ Δ. παρέδωσε τα χρώματα στο Γενικό Νοσοκομείο Άμφισσας.
![χρώματα τοίχου](https://www.vitex.gr/wp-content/uploads/2022/09/ΑΜΦΙΣΑ-1024x706.jpg)
Και οι χρωμοδότες ΓΚΙΟΥΛΕΚΑ ΙΩΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΑ, ΜΑΡΓΩΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ και ΔΑΦΝΗΣ Ι.ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ παρέδωσαν τα χρώματα στο Γενικό Νοσοκομείο Μεσολογγίου “ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ”.